SILMIJA, UAB

Karte biznesi Kartë virtual biznesit
SILMIJA, UAB

SILMIJA, UAB

Dekoratë stone, Energjia dhe burimet natyrore, Mallra stone, Stone products, Stone rrënojat +1

Elektrėnų g. 16
LT-51205, Kaunas, Lituani
+370 37452 310
 
Pjesë:

Ngulit

Kodi company: 135292017
Kodi vat: 352920113
Ss code siguruesi: 437080
Ore pune
I-V 7:30-16:15

- SILMIJA, UAB

Link të Karte biznesi

Certifikata


Stipriausi Lietuvoje 2011
lart

Hartë


lart

Kodi qr

QR CODE
lart

vCard

lart

Faqja e internetit

Adresa e internetit: www.silmija.lt

Emri site: Sveiki atvykę

lart

Shqyrtime

Vlerësim: 5.0/5
Vlerësuar me: 1

lart

Kompani të ngjashme


VITAKA IR KO, UAB
Paminklų dirbtuvės, individuali veikla
OLAN LT, UAB
GRANITAS, UAB
ARŪNO GAVĖNAVIČIAUS ĮMONĖ, UAB
D. VAREC, UAB
R. Skromano PAMINKLŲ GAMYBA
TALJA, S. Rakūno TŪB
TECO, UAB
AKMENORIJA, IĮ
AKMENIJA, UAB
V. Jodko individuali veikla
VALSTRA, UAB
BRADA, IĮ
Č. Aimunto įmonė
ALFA IR OMEGA, UAB
Vizitinekortele.lt
Virtuali vizitinė kortelė

© 2014-2017 www.vizitinekortele.lt - Kartë virtual biznesit. Karte biznesi SILMIJA, UAB Karte biznesi